درباره وبلاگ


باشگاه پینگ پنگ پیام سیدخندان
آموزش پینگ پنگ تهران
کلاس عمومی ونیمه خصوصی وخصوصی پینگ پنگ تهران
وفروشگاه لوازم پینگ پنگ ایران
کلاس آموزش پینگ پنگ تنیس روی میز در تهران
کریمی09195932998 و09303536554

مدیر وبلاگ : احمد کریمی
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
فروشگاه لوازم پینگ پنگ تهران یینهه رویه مارس ومرکوری چوب ان ۹و۱۰و ریزر‌ وآموزش خصوصی پینگ پنگ
آموزش پینگ پنگ تهران با قیمتی عادلانه وکیفیتی مناسب
با پایان مراسم معارفه سر پرست جدید فدراسیون
 
احمد سعادتمند به صورت رسمی کار خود را در فدراسیون آغاز کرد.
 

دقایقی پیش مراسم معارفه احمد سعادتمند سرپرست جدید فدراسیون تنیس روی میز با حضور نماینده وزارت ورزش و جوانان به پایان رسید و احمد سعادتمند با حکم وزیر ورزش و جوانان به صورت رسمی مسئولیت هدایت این فدراسیون را برعهده گرفت.

 

 
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ج.ا.ایران با توجه به پایان دوره ریاست محمد زارع پور اشکذری بر فدراسیون تنیس روی میز روز گذشته طی حکمی از سوی وزیر ورزش وجوانان احمد سعادتمند به عنوان سرپرست جدید فدراسیون معرفی شد.

 

صبح دوشنبه 4 اسفندماه ساعت 9:00 صبح سرپرست جدید فدراسیون در ساختمان فدراسیون حاضر شد و مراسم معارفه رسمی سرپرست جدید فدراسیون تنیس روی میز در دفتر رئیس فدراسیون انجام شد.  در این جلسه که احمد گواری مدیر کل دفتر امور مشترک فدراسیونها احمد سعادتمند را همراهی می کرد. دراین مراسم معارفه دبیر فدراسیون ، نایب رئیس بانوان و خزانه دار فدراسیون نیز حضور داشتند

 

در ابتدای جلسه احمد گواری از روند حرکتی فدراسیون طی پنج سال گذشته  تقدیر کرد و امیدواری کرد در مدت حضور سعادتمند در فدراسیون حرکت رو به جلویی برای فدراسیون رقم بخورد و شرایط برای برگزاری مجمع انتخاباتی  ریاست فدراسیون فراهم شود

 

درادامه جلسه محمد زارع پور اشکذری گزارش کوتاهی در خصوص عملکردش در چند سال گذشته و مسیری که از زمان حضورش در این فدراسیون تا به امروز انجام شده پرداخت.

 

 احمد سعادتمند در ادامه جلسه ضمن تشکر از وزیر ورزش و جوانان و تلاش های زارع پور در سال های گذشته  افزود: به کارمند بودن خود در وزارت ورزش و جوانان افتخار می کنم و هر زمان که کمکی به ورزش و جامعه ورزش در توانم باشم حتی برای مدت کوتاهی دریغ نخواهم کرد.

 

سرپرست جدید فدراسیون در ادامه افزود: خانواده تنیس روی میز خانواده ای باشخصیت و قابل احترام است و این رشته جزو ورزش های المپیکی کشور است و در طول مدت حضورم در این فدراسیون همواره سعی خواهم کرد در فضایی صمیمی و جدی بر اساس اهداف پیش بینی شده توسط وزارت ورزش و جوانان و همچنین  اهداف تعیین شده در فدراسیون تنیس روی میز  حرکت کنم.

 

 در پایان مراسم سرپرست جدید فدراسیون تنیس روی میز به همراه محمد زارع پور اشکذری و احسان باقری دبیر فدراسیون از بخش های مختلف فدراسیون تنیس روی میز بازدید کرد و گفت و گوی کوتاهی با پرسنل بخش های مختلف فدراسیون داشت. ایشان از نزدیک در جریان روند کاری واحد های اجرایی فدراسیون قرار گرفت.

 

گفتنی است احمد سعادتمند کارشناس مدیریت و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی است و دارای تالیفا متعددی در زمینه ورزش می باشد-در کارنامه وی علاوه بر سوابق اجرایی متعدد مسئولیت-سرپرستی هیات سوارکاری و هیات شنا و عضویت در شورای راهبردی استان مازندران نیز دیده می شود.

 

متن حکم احمد سعادتمند که روز گذشته از سوی وزیر ورزش و جوانان به وی ابلاغ شد به شرح زیر است:irttf.ir 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic